به بهانه اتمام دوره آموزشی زامارین در شرکت معماران عصر دانش

فروردین ماه که خبر خریدن زامارین توسط مایکروسافت رو شنیدم، مطمئن بودم که بزودی شرکت های ایرانی بسمت این ابزار جذاب خواهند رفت. هنوز یک ماه از این خبر نگذشته بود که از افزایش حجم تماس های کاری خودم برای دوره آموزش زامارین متوجه شدم که سرعت این روند بسیار بیش از تصورم بوده است.

خوشبختانه شرکت های ایرانی با درک اهمیت موبایل و بازار رقابتی و روند روبه رشد سریع آن به این سمت گرایش پیدا کرده اند. با انتخاب زامارین به عنوان بستر تولید نرم افزار موبایل، نیروی کار فعلی شرکت ها در یک دوره کوتاه میتوانند به عنوان نیروی موبایل هم فعالیت کنند و این از نظر هزینه ای و زمانی برای شرکت ها بسیار مناسب می باشد. مولتی پلتفرم بودن زامارین هم از نظر زمان و هزینه حائز اهمیت هست.

شرکت معماران عصردانش به عنوان یکی از شرکت های قدیمی و حرفه ای در تولید نرم افزارهای سازمانی، بعد از انتخاب زامارین به عنوان بستر اصلی فعالیت تولید نرم افزار موبایل، در یک دوره آموزشی تمامی کارمندان دات نت کار خود را اموزش داد تا برای وارد شدن به فاز جدیدی از تولید نرم افزارها و خدمات آماده شوند. خوشبختانه با توجه به مدیران حرفه ای و برنامه نویسان توانمند در واحد توسعه شرکت، تجربه خوبی در طی این دوره آموزشی با این شرکت داشتم. برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *