گفتگوهای گروه

این جستار شامل 2,482 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  xamarinAdmin در 1 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 3,081)
  • نویسنده

xamarinAdmin
    سرپرست کل

گفتگوهای گروه

xamarinAdmin
    سرپرست کل

دوسسسسسستاااان کسسسسسیییی نیست

xamarinAdmin
    سرپرست کل

“java.exe” exited with code 1
    این خطا خیلی کلی هست. به دلایل مختلف از درست نصب نبودن sdk تا طولانی بودن نام فایل و غیره را ممکن است شامل بشود

xamarinAdmin
    سرپرست کل

پوشه bin و objرو حذف کنید یک بار دیگه اجرا بگیرید

xamarinAdmin
    سرپرست کل

ببینسد درست میشه یا نه

xamarinAdmin
    سرپرست کل

ببینید درست میشه یا نه

xamarinAdmin
    سرپرست کل

مرسی الان انجام میدم

xamarinAdmin
    سرپرست کل

بهتره مسیر android sdk دارای space نباشه، بعضی وقتها مثل استفاده از pro guard این داستان میشه، شاید نام پروژه دارای حروف فارسی هست. بهتره ویژوال استدیو شما run as admin باشه. تنظیمات پروژه هم تاثیرگذار هست، می تونید enable multi dex کنید و همچنین میزان رم مورد استفاده جاوا رو توی تنظیمات پروژه یک گیگ بدید. اگه متن output ویژوال استدیو رو هم تو یه فایل متن ای بفرستید بهتره، اینطوری لااقل میشه تشخیص داد کدوم msbuild task از task های xamarin داره خطا میده. یه کم توضیح context اتفاق هم کمک می کنه، مثلا نسخه دقیق ویژوال استدیوتون چی هست؟ مثلا 15.9.4 ، بعد jdk تون که java اش خطا داده، چه ورژن ای هست؟ نسخه oracle هست یا اونی که جدیدا مایکروسافت داده؟ هیچ پروژه ای روی سیستمتون بیلد و اجرا میشه غیر از این؟ یا همین پروژه هم تا حالا روی این سیستم اجرا شده؟ اگه واسه پرسیدن سوالتون وقت “مفید” بگذارید، افراد بیشتری علاقه مند میشن که جواب بدن. سپاس

xamarinAdmin
    سرپرست کل

قبلا وررن ۱۵.۴ اجرا شد این یکی ورژن ۱۵.۹.۵ هست ۴۵ گیگ نصب دان کردم و بعد از دان نصب کددم بعد انلاین هم بود

xamarinAdmin
    سرپرست کل

اسم فینگلیشه فاصله نداره

xamarinAdmin
    سرپرست کل

از کدوم قسمت تنطیمات مقدار دم رو تعیین کنم

xamarinAdmin
    سرپرست کل

بعدشم لایوت باز میکنم مکافاته برام بعد یه باتون یه اسپینر اصافا کنم بعد از اون اجار میکنم تین پیام میاد چند ارور دیگه بود با سرچ رفع کردم ولی اینو نمیدونم
    اس دی کی و ان دی کی و جی دی کی رو مسیر دادم بهش تیک سبز خورد دیگه ننیدونم چکار کنم

xamarinAdmin
    سرپرست کل

یه پروژه ساده هست میخام از ورودی با سه تا اسپینر یه تاریخ تولد بگبره بعد یسری اعمال مسایل ریاصی سه تا پیام چاپ کنه

xamarinAdmin
    سرپرست کل

از ویژوال استدیو output رو هم کپی می کنید؟

xamarinAdmin
    سرپرست کل

برنامه قبلیو پاک کردپ بزار یه باتون دیگه بزارم لایوت بعد یه اجرا بگیرم عکس میگیرم

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 3,081)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.